O nás

Vážení rodinní příslušníci

      Omlouváme se, že se na Vás obracíme se zpožděním v situaci, která je emocionálně náročná pro Vás i pro nás. Nebudeme zastírat, že v našem zařízení v Michli byl pozitivní nález koronaviru. Je nám zatím záhadou, jak se naše zařízení mohlo infikovat, když jsme jako jedni z prvních realizovali veškerá možná preventivní opatření.
      Nicméně mohu Vás všechny ujistit, že za podpory vlády ČR, MPSV, Magistrátu hl.m.Prahy i MČ Praha 4 se nám podařilo tuto situaci stabilizovat.
      Proběhla celoplošná  kompletní dezinfekce domu, včetně pokojů klientů. Všichni zaměstnanci i klienti byli otestováni pracovníky hygienické služby, výsledky očekáváme nejpozději v pondělí.  Pracovníci hygienické služby jsou s námi v pravidelném kontaktu koordinujeme s nimi veškeré kroky.
      Za pomoci výše uvedených orgánů státní správy jsme byli vybaveni ochrannými prostředky, včetně respirátorů a pracujeme v nejpřísnějším režimu desinfekční ochrany klientů.
      Naše zdravotní sestry měří klientům 2x denně teplotu a zkoumají celkový zdravotní stav tak, abychom eventuálně každý další příznak ihned zachytili.
      Omlouváme se, že Vám někdy nebereme telefony, ale jsme v plném pracovním nasazení a děláme teď to, co je nejvíce  potřeba. Chráníme všemi prostředky naše klienty.
      A dovolte mi zakončit v těchto těžkých dobách alespoň trošku optimisticky. Zaskočila nás nebývalá vlna solidarity, hlásí se nám pracovníci na místa ošetřovatelů a na další pracovní pozice, lidé nám vyjadřují solidaritu.
      Děkuji Vám za trpělivost a jakmile se situace ustálí, i naše komunikace směrem k Vám, rodinným příslušníkům, se zlepší.

       Děkujeme Vám všem.

 

 

O NÁS

Dům seniorů Michle s.r.o. je registrovaným nestátním sociálním a ambulantním zdravotnickým zařízením a členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.

Domov pro seniory je tu pro naše klienty již od roku 2010. 
Odlehčovací službu poskytujeme od roku 2015.

Naším přáním je vytvořit prostředí, kde jsou senioři bráni jako rovnocenní partneři a kde je respektován jejich názor. Chceme jim zajistit důstojný a kvalitní život a postarat se o ně na úrovni, kterou si zaslouží. Klientům domova je tak poskytnuto naprosté soukromí a bezpečný pobyt s nepřetržitou zdravotnickou a ošetřovatelskou péčí.

Naše domovy jsou určeny jak jednotlivcům, tak i manželským párům, kteří chtějí strávit podzim svého života s plnou péčí ošetřovatelského i zdravotnického personálu. I péče o zcela ležící klienty je pro nás standardem a samozřejmostí.